انجمن باریستا ایران

با گذشت بیش از 4 سال از فعالیت انجمن تخصصی باریستا ایران و تجربه برگزاری بیش از 5 دوره مسابقات ملی با حضور سرداوران مطرح جهانی و برگزاری موفق کلاس های کالیبریشن( تطابقی ) کشف استعدادهای داوری و تجربه قضاوت برای بیش از 70 نفر از علاقه مندان در طی این سال ها .

بسیار خرسندیم که شاهد حضور داوران دانش آموخته ایرانی در مسابقات بین المللی و سایر مسابقات آزاد داخلی هستیم . این موضوع خود بیانگر رشد و بلوغ جامعه تخصصی قهوه و باریستا ایران می باشد .

بر همین اساس امسال قصد داریم بنا به حجم درخواست علاقه مندان برای مشارکت در تیم داوری از تمام علاقه مندان برای شرکت در تیم داوری در فاز اول بعد از تکمیل فرم ثبت نام و ارسال رزومه آزمون کتبی و عملی برگزار شود و در نتیجه از عزیزانی که نمرات لازم را کسب کنند دعوت به همکاری در جمع تیم داوری چهارمین دوره مسابقات ملی با سرداوری سرداور دوره فینال مسابقات جهانی 2017 سئول کره جنوبی خواهد شد .

لازم به توضیح است دوره کالیبریشن ( تطابق دانش ، اطلاعات و تجربه فنی ) مرور قوانین و آخرین تغییرات با تدریس سرداور جهانی در تاریخ 16 اردیبهش 1397 برگزار خواهد شد .

شرایط عضویت در تیم داوری :
● داشتن مدارک دانشگاهی یا مدارک تخصصی مرتبط با قهوه و باریستا .
● ترجیحاً داشتن آشنایی و تسلط به زبان انگلیسی .
● اولویت برای افرادی که دارای مدرک تخصصی در مقاطع متوسطه و پیشرفته در رشته های سنسوری – دانه سبز – روست قهوه – باریستا هستند .
● اولویت برای افراد فعال که سابقه حضور در مجامع قهوه ، باریستا و فعالیت های اجتماعی، فرهنگی در حوزه قهوه و باریستا در کارنامه خود دارند .
● اختصاص دستکم 10 ساعت زمان مفید برای کلاس های مرور قوانین و افزایش مهارت قبل از شروع مسابقات طی 2 جلسه و تعهد به رعایت نظم و اصول اخلاقی و امانت داری در حفظ اطلاعات .
علاقه مندان به همکاری می توانند رزومه خود را حداکثر تا تاریخ 20 اردیبهشت 1397 از طریق ایمیل به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند . info@iranianbaristaguild.com
لازم به توضیح است دوستانی که به هر دلیلی امکان پیوستن آنها به تیم داوری وجود ندارد نیز میتوانند در سایر بخش های مهم از قبیل کمیته اجرایی . متقاضی داوری در چالش های همزمان در چارچوب جشنواره کافه مقصد گردشگری و سایر حوزه ها در کنار ما باشند تا به امید خدا بتوانیم به کمک هک اتفاقی درخور جامعه قهوه و باریستا ایران را رقم بزنیم .

Comments are closed.

error: Copyright 2014 - 2016 Iranian Barista Guild
Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team . www.IranianBaristaGuild.com

با عضویت در خبرنامه انجمن باریستا ایران در جریان آخرین اطلاعیه های انجمن , معرفی رویدادها , مقالات آموزشی و ... قرار بگیرید

You have Successfully Subscribed!