قهوه و فنجان های مسابقات

شرکت آیسان خاورمیانه کالا در سال ۲۰۰۹ با هدف واردات و صادرات محصولات غذایی تاسیس گردیده است و تمامی محصولات بر اساس کیفیت، انتخاب و واردات می گردد. این شرکت به عنوان زیر مجموعه شرکت بوذرجمهر که دارای بیش از ۳۰ سال فعالیت در زمینه کسب و کار و صنعت ایران است، قرار دارد. در این شرکت با بهره گیری از بهترین مواد اولیه، آزمایشگاه های مجهز، نیروی انسانی متخصص و کارآمد، واردات مستقیم قهوه های تخصصی خود را از کشورهای هند، ویتنام ،کلمبیا، برزیل، اندونزی، اگاندا و اتیوپی دارد. شرکت آیسان خاورمیانه کالا در زمینه توسعه علم قهوه در ایران همواره حامی موسسات آموزشی و رویدادهای مرتبط بوده و خواهد بود. در حال حاضر شركت آيسان افتخار تامين دانه سبز همكاري و تعامل بخش قابل توجهی از برشته كاري هاي شناخته شده در ماركت ايران را دارد . بيش از ٢ سال است كه اين شركت موفق به كسب نمايندگي انحصاري ماشين هاي روست كمپاني گلدن تركيه در ايران شده است ، و در همين راستا با ارائه خدمات گسترده در سراسر ايران تاثير بسزايي در فرهنگ سازي قهوه تازه برشت در ايران ايفا كرده است . كمپاني گلدن با بيش از ١٥ سال سابقه در صنعت و ساخت محصولات با كيفيت در سال هاي گذشته با نگرشي حرفه اي در ساخت قطعات و تكنولوژي به كار برده شده در ماشين آلات خود توانسته جوايز بين المللي بسياري را كسب كند . ( به زودي اطلاعات بيشتري در رابطه با محصولات و خدمات بازرگاني آيسان خاورميانه منتشر خواهد شد )@aysan_kala @goldencoffeeroasters شركت آرگو از توليد كنندگان و تامين كنندگان خوش نام در حوزه :
تجهيزات ، مواد اوليه و تمامي اقلام مرتبط با صنعت كافي شاپ، قهوه و باريستا ميباشد . اين شركت با تجربه بيش از يك دهه فعاليت در سراسر ايران ، با افتخار تامين كننده فنجان رسمي سومين دوره مسابقات ملي لاته آرت ايران ميباشد . @argo.ir شركت آرگو از توليد كنندگان و تامين كنندگان خوش نام در حوزه :
تجهيزات ، مواد اوليه و تمامي اقلام مرتبط با صنعت كافي شاپ، قهوه و باريستا ميباشد . اين شركت با تجربه بيش از يك دهه فعاليت در سراسر ايران ، با افتخار تامين كننده فنجان رسمي سومين دوره مسابقات ملي لاته آرت ايران ميباشد . @caffemolinariiran
قهوه تركيبي ( بلند) ٨٠-٢٠ موليناري ايتاليا به عنوان قهوه رسمي سومين دوره مسابقات ملي لاته آرت ايران معرفي شد . اين تركيب با قوام و ساختار مناسب در تنواري امكان خلق طرح هاي با جزئيات بالا را به شركت كنندگان عزيز در مسابقات ملي ميدهد .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *